Walory drewna BSH

Ochrona środowiska

ochrona srodowiska trwalosc drewno bshOchrona środowiska naturalnego ma w naszym społeczeństwie ogromne znaczenie. Drewno, jako odnawialne źródło energii pochodzące ze zrównoważonego zarządzania lasami, tworzy fundament pod produkcję drewna klejonego (BSH). Żaden konkurencyjny materiał budowlany nie może być pozyskiwany, obrabiany oraz użytkowany przy tak niewielkim wykorzystaniu energii i jednoczesnym niskim obciążeniu środowiska naturalnego, jak drewno. Dzieje się to bez przeszkód, odpadów i oparów, przyjaźnie dla środowiska i w pełni automatycznie – nie mówiąc już o pięknie tej fabryki. Drewno, kora i liście są złożone z dwutlenku węgla, powietrza, oraz wody i substancji odżywczych z gleby. 1 kg otrzymanego drewna pochłania 1,44kg CO². 1kg O² oddawany jest w powietrze, a 18,5 MJ ciepła, odpowiadające 0,4 l oleju grzewczego, zebrane z energii słonecznej.

  • E-mail:
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O nas

certyfikat firma rodzinnaDombal to hurtownia drewna założona w 1996 roku. Jesteśmy profesjonalnym sprzedawcą drewna dla budownictwa. Nasz główny magazyn mieści się w Warszawie, ale obsługujemy całą Polskę.

Obserwuj nas

Certyfikaty

certyfikat firma rodzinna

Rzetelna Firma