Oferta

Najwyższej klasy standaryzowane drewno klejone w postaci kantówek BSH i elementów konstrukcyjnych HBE do szybkiej budowy.

 • STANDARDOWE KANTOWKI BSH

  STANDARDOWE KANTOWKI BSH

  Belki klejone BSH charakteryzujące się czystą i gładką powierzchnią. Do wyboru oferujemy ponad 50 standardowych przekrojów.

 • ELEMENTY BUDOWLANE HBE

  ELEMENTY BUDOWLANE HBE

  Gotowe elementy do szybkiej budowy domów oraz wszelkich konstrukcji z drewna o maksymalnej długość komponentu 24,00 m.

Skorzystaj z usługi malowania drewna

Skorzystaj z usługi malowania drewna

Wykonujemy kompleksowe zabezpieczanie, impregnowanie konstrukcji drewnianych wysokiej klasy gruntami, olejami, lazurami, impregnatami. Malujemy konstrukcje pionowe, poziome, altany, zadaszenia, car-porty. Stosujemy profesjonalną chemię do drewna zawierającą ochronne biocydy, filtry UV, pigment w odcieniach standardowych z palety producenta, bądź w wybranym odcieniu RAL.

Czytaj więcej

Impregnacja ogniochronna drewna FIREBLOCK

Usluga zabezpieczenia ogniochronnego drewna FIREBLOCK to oferta profili drewnianych ze świerku i modrzewia syberyjskiego. Materiał jest zabezpieczany przeciwogniowo i tak zabezpieczony jest dostarczany klientowi. Każde zamówienie jest dostarczane do klienta wraz ze specjalnym certyfikatem, oraz właściwymi aprobatami ITB. W zależności od zastosowanej technologii uzyskujemy klasy BS1D0 albo BS2D0.

Czytaj więcej

Skorzystaj z impregnacji ognioochronnej FIREBLOCK
 • E-mail:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O nas

certyfikat firma rodzinnaDombal to hurtownia drewna założona w 1996 roku. Jesteśmy profesjonalnym sprzedawcą drewna dla budownictwa. Nasz główny magazyn mieści się w Warszawie, ale obsługujemy całą Polskę.

Obserwuj nas

Certyfikaty

certyfikat firma rodzinna

Rzetelna Firma