O firmie

Dombal

Dombal

Hurtownia Drewna założona w 1996 roku. Jesteśmy profesjonalnym sprzedawcą drewna dla budownictwa. Nasz główny magazyn mieści się w Warszawie, ale obsługujemy całą Polskę.

Korzyści ze współpracy:

 • Profesjonalny produkt // Drewno BSH sprzedawane w naszej hurtowni pochodzą od najlepszych i TYLKO EUROPEJSKICH producentów.
 • Rewelacyjne ceny // Staramy się by Twoje zakupy w naszej firmie przebiegły najszybciej i najprościej jak się da. Dzięki temu dajemy Ci prawdopodobnie najlepsze ceny na rynku.
 • Brak limitów // Nie stawiamy żadnych wymagań. Możesz kupić 1 lub 500 szt. – cena pozostanie ta sama.
 • DOŚWIADCZONA KADRA

  W każdej chwili i na każdym etapie zamówienia możesz do nas napisać lub zadzwonić. Nasze doświadczenia z branżą drewna rozpoczynają się od 1996 rok i zawsze możesz liczyć na naszą praktyczną pomoc.

 • OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Na naszej stronie prezentujemy w uporządkowany sposób ofertę dotyczącą drewna BSH. Każde zapytanie ofertowe możesz przesłać do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 48 godzin w dni robocze.

 • OPTYMALNE CENY

  Przez tyle lat w branży współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się dostawcami drewna w Europie. Dzięki temu możemy dobierać produkty w najlepszej proporcji ceny do jakości i zaoferować Ci optymalne ceny zakupu.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

19

LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY DREWNA.

6000

PRODUKTÓW Z BRANŻY OGRODOWEJ.

10000

STAŁYCH KLIENTÓW!

 • E-mail:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O nas

certyfikat firma rodzinnaDombal to hurtownia drewna założona w 1996 roku. Jesteśmy profesjonalnym sprzedawcą drewna dla budownictwa. Nasz główny magazyn mieści się w Warszawie, ale obsługujemy całą Polskę.

Obserwuj nas

Certyfikaty

certyfikat firma rodzinna

Rzetelna Firma